Bodrum, masallardan anlar yaşatırken; keyifli zamanlar geçirip, büyülü manzara eşliğinde içeceklerinizi yudumlayacağınız barlarımız ile Ege havasını sonuna kadar soluyacaksınız. Beyazın ve mavinin dansını izleyeceğiniz Seyir Bar, havuzda ya da denizde serinlemek istediğiniz anlarda yanı başınızda olacak Havuz ve Sahil Bar, özel alternatifler sunan Değirmen Cafe & Bar, Relax Bar, Vitamin Bar, eğlenceyi tamamlayacak Disko Bar ile günün her anının tadını çıkarabilirsiniz.
Havuz kenarında Bodrum'u izleyerek keyif dolu anlar yaşayabileceğiniz barımız, zengin içecek seçenekleriyle hizmet vermektedir.Ege sahilinde deniz keyfine ara vermeden içeceklerinizi yudumlayıp güzel zamanlar geçireceksiniz.


Ege havasını soluyup, masmavi denizin tadını çıkarmanız için hazırlanan Değirmen; gündüz kafe, akşam Değirmen bar olarak hizmet vermektedir.Tatile enerji ve sağlık katacak içecek seçenekleriyle sizleri misafir etmektedir.Keyifli bir uğrak noktası olan barımız zengin içecek seçenekleriyle hizmet vermektedir.


Müziğin, dansın Bodrum geceleriyle benzersiz buluşmasını Disko Bar'da yaşayacaksınız.Görsel bir şölen içinde keyifli anlar yaşayacak, tatilinizin hiç bitmemesini isteyeceksiniz.