WOW'da Spor Organizasyonları Daha Profesyonel

Ulusal ve uluslararası turnuvaların düzenlendiği tesislerimizde; profesyonel hizmet anlayışımız ile hazırlanan kamp dönemlerine, çeşitli dallardaki spor organizasyonlarına, turnuva ve yarışmaların yüksek standartlarına şahit olacaksınız. WOW Football Center'da 3'ü FIFA standartlarında toplam 7, Kremlin Palace yanında da 4 adet futbol sahamız mevcuttur. Tüm sahalarımız alt yapısı ve özel çimleri ile tüm mevsim şartlarında kusursuz bir şekilde hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir. 12'si toprak, 6'sı sert olmak üzere toplam 18 tenis kortumuz; aynı kaliteyi tenis organizasyonlarına da taşımaktadır. Spor tesislerimizde; plaj voleybolu, kano, Uzak Doğu sporları, bilardo turnuvaları ve şirket olimpiyatları gibi etkinliklere WOW kalitesiyle tanık olacaksınız.

WOW Football Center'da toplam 11 saha futbol takımlarımızın kullanımına hazırdır.

Sahalarımız;
* 6 adet FIFA standartlı 68m x 105m nizami natural çim saha
* 1 adet 62m x 105 m naturel çim saha
* 2 adet 55m x 90m naturel çim saha
* 1 adet 68m x 105m sentetik saha
* 1 adet 45m x 55m naturel çim saha

Yağmur sularını tutmayan drenaj sistemi ile zeminin bozulmadığı sahalarımızın çimlendirilmesinde Bermuda 419'un varyetesine ilaveten Lolium türü kullanılmaktadır. Bu sayede sahalarımız, yaz- kış yemyeşil kalmakta ve futbol takımlarına eşsiz kamp imkanı sunmaktadır.

Ayrıca WOW Football Center; 610 kişilik üstü kapalı sabit oturma düzenli tribünü, istenildiğinde 5000 kişi kapasiteye kadar çıkabilen portatif tribünü ile de futbol severlere keyifli futbol izleme zevki tattırmaktadır.

Gece maçları için profesyonel ışıklandırması ile canlı yayın imkanı, otopark yerleri, 6 adet soyunma odası, 2 adet hakem soyunma odası, kafeteryası, basın odası, VIP Locası ve malzeme depoları sayesinde de Wow Football Center futbol takımlarının tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek donanıma.
35 saha ile uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapan sahalarımızda; Geleneksel Bobrikov Open ve CEV 2014 Satellite - European Beach Volleyball turnuvaları gerçekleşmiştir.

12 toprak, 6 sert olmak üzere toplam 18 sahamız ile büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız.


Uluslararası şirket turnuvaları düzenleme kapasitesine sahip 4 adet parke zeminli basket sahamız ile Rusya'dan BP-Rus Telekom ve Sberbank Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptık.4 adet açık alan voleybol sahamız ile Rusya'dan BP-Rus Telekom ve Sberbank Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptık.2 kez Avrupa Şampiyonası yapılan tesislerimizi, çeşitli ülkelerden sporcular kamp merkezi olarak tercih etmektedir.


Uluslararası standartlarda 10 masa ile olimpiyatlara ve turnuvalara ev sahipliği yaptık.Türkiye ve Avrupa şampiyonalarını WOW bünyesinde ev sahipliği yaptık.
UEFA U 17 AVRUPA ŞAMPİYONASI: 2008
UEFA U 19 AVRUPA BAYANLAR ŞAMPİYONASI: 2012
AVRUPA OKÇULUK ŞAMPİYONASI
DÜNYA OKÇULUK ŞAMPİYONASI
DÜNYA BRİÇ ŞAMPİYONASI
DÜNYA AVUKATLAR ŞAMPİYONASI: 2006 VE 2010
TÜRKİYE BİLARDO ŞAMPİYONASI
BEACH VOLEYBOL SATALİTTE ŞAMPİYONASI
TNT BP RUSSIA OLIMPİYATI: 2013
RUS TELEKOM OLİMPİYATI: 2013
BEZEK İSRAİL OLİMPİYATI: 2007
SBERBANK OLIMPIYATI:2014
KOSTIN RUSSIA VETERAN CUP: HER YIL
İNT. MASTER CUP: HER YIL
KANO OLIMPIYAT ÖNCESİ TRAINING CAMP
WUSHU DUNYA ŞAMPİYONASI: 2014
HALTER TURKİYE ŞAMPİYONASI
UEFA ELİT CUP U 19: 2011
BASEBALL CUP
DART AVRUPA ŞAMPİYONASI
EFES CUP
RADYO SPORT CUP
TUTTUR. COM CUP
HER YIL 230 TAKIM KIŞ KAMPI